Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Vážení rodiče, 

      vzhledem k aktuální situaci, bychom vám chtěli doporučit některé z osvědčených poublikací k rozvoji předškoláků doma. V knihách najdete vše, včetně postupů pro práci s dětmi, náměty k domácím činnostem, hry. Nejvšestrannější a hojně využívaná je DIAGNOSTIKA PŘEDŠKOLÁKA. Mezi doporučenými knihami můžete vidět také knihu JAK ŽÍT A NEZBLÁZNIT SE, od Lidmili Pekařové. Popisuje zde vývoj dětí a doporučení řešení při výchovných problémech, zabývá se také zralostí školáka. Vy sami pak můžete posoudit, co vše je ještě s dětmi potřeba "natrénovat", v čem se zdokonalit. Dle mého názoru je vše popsáno velmi srozumitelně a lidsky. Doporučuji přečíst.

Z mých zkušeností je dobré objednávat na MEGAKNIHY.cz. 

Při jakémkoli dotazu mě kontaktujte, prosím, emailem na: msvazanynl@volny.cz.

                                     Přeji všem, aby si čas strávený s dětmi užili a něco nového zažili, popřípadě se naučili.

                                                                   Hlavně ve zdraví! Budeme se na všechny těšit při návratu do školky. 

                                                                                                                            Za ped.kolektiv, Radka Němcová, ŘŠ

 

 

Vložený dokument

Hry a výtvarka docx docx 349 kB

Patička stránky

KONTAKT