Obsah stránky

Výlet do divadla Radost

úterý, 16. leden 2024 // Články

.

Text // Administrátor


V pondělí 15.1. vyrazila celá naše školka do divadla Radost, v Brně, na představení O kůzlátkách a vlkovi aneb když jde kůzle otevřít. Byla to adaptace známé pohádky, která dává dětem příklad, že nesmí otevírat cizím lidem, když jsou sami doma bez rodičů. Do pohádky ale byly zaneseny moderní prvky, jako například různé finty vlka, který si například nahrává hlas maminky na magnetofon. Spousta vtipu a humorných scének se dětem velmi líbila, během přestávky už se nemohli dočkat pokračování a na samotném konci vystoupení tleskaly hercům s velkým nadšením. Po konci vystoupení jsme se vydali autobusem zpět do školky a někteří ještě sledovali dění ve městě z okna autobusu, jiní byli vystoupením tak znaveni, že s odpočinkem už nevydrželi a vyspinkali se cestou do Vážan.

Patička stránky

KONTAKT