Obsah stránky

Vyhodnocení dotazníků 6/21

pátek, 27. srpen 2021 // Informace pro rodiče

.

Text // Administrátor


Vyhodnocení dotazníku z měsíce 6/2021

 

Ze 39 rozdaných dotazníků se vrátilo do MŠ 6 vyplněných dotazníků. Vyhodnocení tedy vyplývá pouze z nich.

 

Otázka č. 1.

Jak jste byli spokojeni s prací v naší MŠ v tomto školním roce?

 

Hodnocení práce pedagogů byla kladná na obě třídy v MŠ. Dvě připomínky byly na on-line výuku. Přímo na nedostatečnou výuku pro starší děti. Povinná byla pouze pro předškolní děti a záleželo na pí. uč., jak se k tomu postaví. Při výhradách rodičů byla situace přehodnocena a samozřejmě se vyšlo vstříc všem dětem a rodičům. Jsme rádi, za Vaše připomínky a při dalším ,,lockdownu´´ / snad už nikdy nebude :-), můžeme posunovat svoje hranice výš a výš v práci se sociálními sítěmi.

 

Otázka č. 2.

Co byste chtěli na práci MŠ zlepšit?

 

Na tuhle otázku s neobjevovaly negativní odpovědi. Pouze připomínky a kladné zprávy ve smyslu – uvolněná atmosféra, komunikace učitelek, spolupráce s rodiči a rodinou, zřízení skupinky na soc. síti….

Rodičům by se líbila větší nabídka kroužků pro děti, na kterých usilovně pracujeme. Chystáme pro děti kroužek keramiky a edukativně stimulační skupiny pro předškoláky. Jsme zapojeni do projektu - Asociace malého fotbalu. Čekáme na výslednou zprávu.

 

 

Chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří se vyjádřili do dotazníku. Je pro nás Vaše zpětná vazba důležitá a cenná. Děkujeme

 

 

 

Ve Vážanech nad Litavou dne 27. 8. 2021

                                                                                           ředitelka v.z.

                                                                                           Eva Matušů

Patička stránky

KONTAKT