Obsah stránky

Sešli jsme se po Vánocích

pátek, 15. leden 2021 // Články

.

Text // Administrátor


4.1. se otevřely dvěře do mateřské školy. Trochu zklamaní z času Vánoc, kdy nám nespadla ani jedna vločka a čas ke hrám na sněhu jsem nemohli využít. Nicméně Vánoce pro všechny byly kouzelné (tak jak jsme si přáli) a děti byly skutečně nadšené z dárků, které pro ně byly splněným přáním. Hned druhý týden v lednu se nám všem rozjasnili oči při pohledu na zasněžené střechy všude okolo. Neváhali jsme a hned sníh využili k zimním radovánkám. V pátek se uskutečnily hry na zahradě mš, jupíííí, sníh nám vydržel! Sportovní aktivity se střídaly s kreativními. Na závěr jsme si dali hrnek teplého čaje a odnesli jsme si nové zážitky i malou medaili se sladkostí.

Největším překvapením pro nás byla nově vybavená jídelna! Podařilo se nám vybrat nový moderní nábytek, vhodný a výškově rozdělený pro různý věk dětí. Doufáme, že se dětem bude dobře stolovat a motivovat k pozitivnímu přístupu a ochutnávání nových a neznámých jídel.

Patička stránky

KONTAKT