Obsah stránky

Rozloučení s předškoláky

pátek, 24. červen 2022 // Články

.

Text // Administrátor


Konec školního roku se každoročně nese v duchu loučení s mateřskou školou pro děti, které nastoupí od září do 1.třídy základní školy. Paní ředitelka v.z. přivítala všechny přítomné a program mohl začít. Předškolní děti končí svou docházku do mateřské školy a začíná jím nová etapa dalšího školní vzdělávání.

Děti si připravily pásmo s názvem ,, Čím budu až budu velký. ´´ Zpívalo se, tančilo, recitovalo, hrálo na Orffovy nástroje a dětem celý projev šel s úsměvem na tváři. V očích několika maminek se objevily slzičky, emoce začaly pracovat naplno. Ve druhé části programu došlo ke slavnostnímu pasování dětí do řad předškoláků panem starostem. Všechny děti dostaly památeční šerpu, první školní vysvědčení, knihu pohádek a balíček pro předškoláky. Po slavnostním vystoupení děti i rodiče zasedly k prostřenému stolu, kde pro ně byla připravena hostina. Děkujeme rodičům, které pro děti připravili výborné sladké dortíky, na kterých si všichni s chutí smlsly. Nechyběl ani slavnostní přípitek dětským šampaňským. Následovala závěrečná diskotéka, která se pravidelně vždy při této příležitosti koná společně s posezením učitelek s rodiči při kávě a cukroví.

Přejeme všem našim dětem, které odejdou do 1. třídy základní školy hodně úspěchů a jedniček v příštím školním roce.
Hodně štěstí!

 

Patička stránky

KONTAKT