Obsah stránky

Rozloučení s předškoláky

čtvrtek, 01. červenec 2021 // Články

.

Text // Administrátor


Rozloučení s předškoláky

Dne 29. 6. 2021 uspořádala naše Mateřská škola ve spolupráci s obecním úřadem slavnostní rozloučení s dětmi, které ukončí docházku do mateřské školy a nastupují na povinnou školní docházku ZŠ. Program se uskutečnil na školním dvoře a pokračovalo se na školní zahradě, kde měly děti spoustu vyžití.

Slavnostního pasování se zúčastnili rodiče, prarodiče, sourozenci a kamarádi. Děti předvedly pásmo složené z básniček, písniček, tanečku a hry na školu. Pan starosta následně pasoval 10 dětí na prvňáčky. Všechny děti dostaly jako vzpomínku na léta prožitá v Mateřské škole dárky na památku.

Po přípitku a focení ve foto-koutku jsme se přesunuli na školní zahradu, kde už na nás čekal pan kouzelník, skákací hrad a chutné občerstvení od rodičů. Kdo chtěl, mohl se zchladit v bazénku.

Všem děkujeme za krásně strávené odpoledne a přejeme dětem spoustu školních úspěchů.

Kolektiv MŠ

Patička stránky

KONTAKT