Obsah stránky

Přespání ve školce

sobota, 28. červen 2021 // Články

.

Text // Administrátor


Přespání ve školce

Velikým zážitkem pro dětičky z mateřské školy byla bezesporu pyžamová party s přenocováním ve školce. I když jsme nebyli v plném počtu, patřičně jsme si to užili. Aby nám síly vydržely co nejdéle, jako první večeři jsme si nachystali palačinky. Někdo s čokoládopu jiný s marmeládou podle chuti svého mlsného jazýčku. Po večeři začala pravá show plná balónků, hudby a herNaše taneční kreace by se vyjímaly bezesporu na každém parketu. Soutěže byly po zásluze odměněny sladkou dobrůtkou. Následovala večeře číslo dvě, kdy jsme si objednali pizzu a děti si naplnily svá bříška. Moc jim chutnalo. A když se nám únavou začaly klížit očka, zavrtali jsme se do postýlek a při pohádce sladce usnuli. Velká radost a v neposledním odvaha dětí, kterým neukápla ani slzička, vypovídá o tom, že jsme si to společně užili a opět jsme se přesvědčili o tom, že máme ve školce úžasné dětičky. Děti si domů odnesly diplom za statečnost a spoustu hezkých vzpomínek na školku.

 

Patička stránky

KONTAKT