Obsah stránky

Prázdniny skončily, školka začíná

čtvrtek, 03. září 2020 // Články

.

Text // Administrátor


          V úterý 1. 9. 2020 jsme se znovu sešli v naší školce, která nás překvapila nejen vymalovanými prostorami, ale i novými zaměstnanci. Pro děti to byl den, na který se těšily. Opět se setkaly se svými kamarády a oblíbenými hračkami. Pro nově příchozí děti byl den náročnější, poprvé se odloučit od maminky a jít do neznámého prostředí bylo náročné. Věříme, že při postupné adaptaci dětí vše zvládneme na výbornou a v dalších dnech budou všichni bez slziček. První den jsme poznávali prostory školky, a protože nám počasí nedovolilo jít ven, tak nám ještě zbývá prozkoumat okolí školy a školní zahrady. Přejeme všem dětem a hlavně těm nejmenším, aby si brzo zvykly a v naší školce byly spokojené a šťastné. 

 

Patička stránky

KONTAKT