Obsah stránky

Povídání s myslivcem

pátek, 08. listopad 2019 // Články

Text // Administrátor


K probíranému tématu ,, Cesta lesem´´ jsme navázali spolupráci s odborníkem z oblasti lesa myslivosti. S dětmi jsme se tedy vydali do místního revíru, kde nás z dálky už na uvítanou myslivec ( pan Halamka) vítal fanfárou na lesní roh. Děti se během přednášky dozvěděly spoustu zajímavostí nejen z jeho myslivecké činnosti, ale i z přírody.

Pro děti to nebylo jen pasivní naslouchání, ale myslivec s dětmi diskutoval, vyprávěl a ukazoval jim různé lovecké trofeje – paroží a spoustu vycpaných zvířat. Děti si zahrály hry a dokonce si zdramatizovaly pohádku ,,O červené řepě´´. Myslivce doprovázel i jeho lovecký pes, kterého si děti mohly pohladit. Závěrem jsme myslivci všichni společně zazpívali a poděkovali. S poslední fanfárou na rozloučenou jsme odcházeli zpět do MŠ.

Děkujeme panu Halamkovi za jeho bohatý výklad.


 

Fotogalerie k článku


Zobrazit celou galerii k článku

Patička stránky

KONTAKT