Obsah stránky

Policie v MŠ

čtvrtek, 06. červen 2024 // Články

.

Text // Administrátor


Do naší mateřské školy k nám přijela státní policie na besedu s dětmi. Nejdříve si při besedě povídali o policejní práci, nebezpečných situacích a nástrahách běžného života, se kterými se mohou setkat ať už doma, nebo na ulici mezi cizími lidmi. Nebylo opomenuto ani varování před  úrazy  spojenými s jízdou na kole, nebo ve vozidle a  správně popsaly i svoje chování v silničním provozu. Na řadu pak přišla prohlídka celého vozu i jeho vybavení, včetně neprůstřelné vesty a helmy. V tomto případě skoro všechny děti využily příležitost a vyzkoušely si policejní vybavení. Za svoji snahu, znalosti a poslušnost byly děti závěrem odměněny policejními kartičkami a reflexními páskami.

Patička stránky

KONTAKT