Obsah stránky

Po prázdninách kluci, holky, spěchejte do naší školky.

sobota, 05. říjen 2019 // Co jsme prožili ...

Text // Administrátor


Čas se nedá zastavit. Prázdniny utekly jako voda a nastal nový školní rok. Září je vždy náročné, nejen pro děti, které už do MŠ chodily. Přes prázdniny něco zapomněly, něco nemusely jako ve školce, ale hlavně nejtěžší je tento měsíc pro nové, malé děti. Musí se odloučit od rodičů, kteří to také těžce nesou, zvyknout si na určitý režim a pravidla školky.

V naší mateřské škole máme dvě oddělení. Děti jsou podle věku rozděleny do třídy „Kuřátek“ a „Soviček“. Třída „Soviček“ během prázdnin prošla velkou změnou. Uspořádání třídy, nový nábytek, podlaha. Děti si během prvního podzimního měsíce zvykaly na nové paní učitelky. Přejeme si, aby se dětem u nás líbilo a byly spokojené v naší mateřské škole.

Za kolektiv mateřské školy Jitka Vičarová.

Patička stránky

KONTAKT