Obsah stránky

Pejsek u nás v MŠ

čtvrtek, 02. červen 2022 // Články

.

Text // Administrátor


Ve středu 25.5. nás ve školce navštívil pejsek, který se přišel podívat, jak to vypadá u nás ve školce. Přišel se podívat jak na třídu Soviček, tak i na naše malá Kuřátka. Děti si pejska hladily, zkoumaly ho, pozorovaly také jeho srst, kde má jaké chloupky, zacvičily si s ním, některé děti zkusily i hrubost jeho jazýčku. Učili jsme se nebát psů, jsou to hodní tvorové, řekli jsme si, jak se správně chovat v blízkosti psů. Děti také zkoušely, zda je pejsek poslušný a dávaly mu různé povely. Děti mohly po zásluze dát pejskovi pamlsek. S touto vzácnou návštěvou byly děti poučeny o bezpečném chování v blízkosti cizích psů. Řekli jsme si pravidla takového chování. Pejsek dostal za odměnu velkou kostičku a přislíbil dětem návštěvu i příští rok.


 

Patička stránky

KONTAKT