Obsah stránky

O veliké řepě

úterý, 06. říjen 2020 // Články

.

Text // Administrátor


Září uteklo jako voda a už tu máme říjen. Úspěšně jsme přivítali nové kamarády a všichni se do školky těší. V září jsme si povídali a všechny činnosti směřovali k pohádce O Červené Karkulce, sklizni a plodům podzimu.
Hned na úvod v říjnu jsme si pro děti připravily pozdimní hru zaměřenou na pohádku O Veliké řepě. Děti měly po cestě, pomalu zapadané barevným listím, plnit různé úkoly, které jim vždy vyprávěla jedna postavička, která je pohádky. Úkoly byly zaměřené a hrubou motoriku, pečlivost, soustředění a paměť. Děti i paní učitelky byly spokojené, protože na konci byl ukryt poklad. S písničkou a medailí na krku se usměvavé děti vracely na oběd, který už z dálky volal svou vůní do školy. Těšíme se na další zážitky, které nám podzim přinese.

Patička stránky

KONTAKT