Obsah stránky

Nová cena stravy v MŠ

pátek, 01. červenec 2022 // Informace pro rodiče

.

Text // Administrátor


Dobrý den, milí rodiče,

oznamuji Vám zdražení obědů, které proběhne od 1. 9. 2022. Jistě jste si všimli markantního nárůstu cen potravin, pečiva, ovoce i zeleniny, masa a mléčných výrobků i dalších potravin, tedy všech vstupů nutných pro naše školní stravování. Byť jsme se snažili udržet ceny obědů a svačinek, i kvalitního pitného režimu jak nejdéle to šlo, nyní je již situace neúnosná. I když bedlivě sledujeme ceny potravin, akce a nabídky, tak ale nechceme jít na úkor kvality jídla pro Vaše děti do nejlevnějších produktů a potravin. To co jíme, to co jí naše děti, významně ovlivňuje naše zdraví a psychickou pohodu.

Cena oběda v MŠ včetně dvou svačin a pitného režimu pro (3-6 let) …. 47,- Kč

Cena oběda v MŠ včetně dvou svačin a pitného režimu pro ( 7 let) …… 50,- Kč

Cena oběda pro Cizí strávníky …… 80,- Kč

S pozdravem

 

Eva Matušů

ředitelka školy v.z.

 

Patička stránky

KONTAKT