Obsah stránky

Halloweenská stezka strašidel

středa, 24. říjen 2022 // Články

.

Text // Administrátor


Ve čtvrtek 20. 10. se v naší mateřské škole konala Halloweenská stezka strašidel pro děti naší MŠ. Na stezku se vydalo 16 dětí a všechny zvládly stezku bez úhony. Stezkou nás provázel duch Casper, který nám nechal ve školce dopis a vylíčil nám v něm, co nás čeká a nemine. Děti byly rozděleny na dvě družstva a postupně plnily úkoly spojené se strašidly a halloweenskou tématikou. Splnění úkolů nás zavedlo až k úkolu poslednímu, který střežil Kostroun a bez vyřešení by nás nepustil k pokladu. Při plnění úkolů jsme procvičili dovednosti a znalosti dětí, abychom se dostali až k pokladu, který nám v truhle nechal duch Casper. Děti krásně spolupracovaly v týmech a moc se jim líbila strašidelná stezka. Už se těšíme na další.

Kolektiv MŠ

Patička stránky

KONTAKT