Obsah stránky

Emil pomáhá v MŠ

čtvrtek, 30. květen 2024 // Články

.

Text // Administrátor


Ve školce nás navštívila zvířátka z projektu Emil pomáhá, která dětem přinesla radost a poznání. Společně s Emilem se za dětmi přišli podívat i králík Karel Mrkvička, obří šneci, želvičky a pejsek. Děti se dozvěděli, jak se mají správně ke zvířátkům chovat, co dělat a nedělat v jejich přítomnosti. Společně si také vyzkoušeli péči o zvířátka, kdy česali a kartáčovaly koníka, králíčka i pejska. Zkusily si také vodit pejska a koníka na vodítku a také hlídat pana Karla Mrkvičku, aby nikam neutekl. Zkoušely různé povely pro zvířátka a zda na ně reagují a také zkoušel zabavit zvířátka jejich hračkami, na které jsou zvířátka zvyklá a rády si s nimi hrají. Děti se na tuto vzácnou návštěvu velmi těšily a také si ji řádně užily.

Patička stránky

KONTAKT