Obsah stránky

Dopravní hřiště s předškoláky

pátek, 21. červen 2024 // Články

.

Text // Administrátor


Ve středu se vydali předškoláci na dopravní hřiště do Kobeřic. Vzali si s sebou koloběžky a helmy. Na připraveném dopravním hřišti jsme si společně s dětmi prošli přichystané dopravní značení, poučily jsme je o bezpečné jízdě na silnici a mohlo se vyrazit. Nejprve děti začaly jezdit pomalejším tempem, aby pochytily všechny značky a situace, které nastaly. Naučily se dodržovat stopku, dávat přednosti, dodržovat směr jízdy na silnici. Děti byly také zastavovány za nedodržení pravidel a podstoupily silniční kontrolu. Společně jsme si zopakovali i čísla, která jsou důležitá při nehodě nebo nebezpečí a je potřeba si je pamatovat.

Děti si tak užily krásný slunečný den plný nového dobrodružství.

Patička stránky

KONTAKT