Obsah stránky

Divadlo Rolničky v naší školce

středa, 18. leden 2023 // Články

Text // Administrátor


Nejen děti, ale i dospělí mají rádi pohádky. Proto jsme se těšili na pondělí 16. 1. 2023, kdy k nám přijelo divadlo Rolničky s pohádkou Krtek a zakletá víla.

Děti poznaly krtečka, velkého kamaráda myšky, která byla nemocná. A tak, aby se vyléčila, na radu pana doktora medvěda vydal se krtek za vílou pro šalvěj a z ní pak uvařil čaj. Cestou potkal čarodějnici Šinkubřinku, která dělala jen špatné věci a dokonce začarovala vílu v květinu. Ale protože v každé pohádce všechno dobře dopadne, krteček za pomocí dětí vysvobodil vílu ze zakletí a vyléčil kamarádku myšku.

Dětem se pohádka moc líbila i proto, že se samy zapojily do příběhu. Už se těšíme na květen, kdy k nám divadlo zase přijede s novou pohádkou.

Patička stránky

KONTAKT