Obsah stránky

Den dětí

sobota, 05. červen 2023 // Články

Text // Administrátor


Ve čtvrtek 1. 6. 2023 jsme oslavili Den dětí sportovní stezkou kolem světa. Na stezce jsme se potkávali s dětmi z různých koutů planety, které si pro nás nachystaly úkol, a po splnění jsme mohli pokračovat k dalšímu stanovišti.

Zavítali jsme do Japonska, kde nás přivítala Yui,věnuje se judu a naším úkolem bylo udělat sudy a na závěr provést nejlepší výkop nohy. Poté jsme se přesunuli do USA, kde na nás čekaly holky roztleskávačky, a my jsme skákali a tleskali podle zadání. V Indii nás vítal Arjun, který se věnuje józe, a všichni jsme ukázali, jak zvládneme pozici kobry. Pozdravem Olá nás pozdravil Pedro v Brazílii, který hraje fotbal a naším úkolem bylo proběhnout slalom s fotbalovým míčem. Ve Francii nás vítal Pierr s basketbalem a my jsme mu ukázali, jak umíme chytat míč. V Austrálii nám Jack nachystal trať a my jsme ji měli přejít s tenisovou raketou a míčem na ni. Pozdravem Hellou jsme se ocitli v Kanadě, kde si pro nás Tom nachystal hokej, a naším úkolem bylo dát gól do branky. V Kenni na nás čekal David, který rád běhá a my jsme se snažili co nejrychleji doběhnout do cíle. V Německu nás přivítal Franz, který se věnuje atletice, konkrétně skoku do dálky a přichystal si pro nás skákání do pískoviště, kdo doskočí nejdál. A Carmen pozdravem Hola, nás vítala ve Španělsku a my jsme pomocí kruhů rozpohybovali naše boky.

Po splnění úkolů jsme všichni obdrželi diplom, sladkou odměnu a zbytek svého dne si děti společně užily.

Kolektiv MŚ

Patička stránky

KONTAKT