Obsah stránky

Den dětí 2022

čtvrtek, 02. červen 2022 // Články

.

Text // Administrátor


Den dětí se strašidly v MŠ Vážany nad Litavou

Přiblížily se oslavy dne dětí, a jakoby náhodou do naší školky přišel důležitý dopis, ve kterém prosil duch bývalého knížete ze Zámku Vážany nad Litavou o vysvobození. Za odměnu dětem slíbil na konci tajemné stezky nalezení pokladu. Děti byly velmi překvapené a trochu vystrašené, přece jen dopis od strašidla nedostávají denně, ale ochotně a s odvahou se staly na jedno dopoledne lovci duchů a vydaly se na strastiplnou cestu plnou tajemných úkolů. Po splnění vědomostních i namáhavých úkolů, nalezly děti poklad, a vysvobodily tím tak strašidlo ze zámku. Kníže jim velmi děkoval, a na cestu domů jim připravil slíbený sladký poklad a my jsme s dětmi nejen soutěžením, ale i zdravým mlsáním oslavily velký svátek všech dětí.

 

Kolektiv učitelek MŠ

Patička stránky

KONTAKT