Obsah stránky

Cesta za ježečkem

středa, 26. říjen 2022 // Články

.

Text // Administrátor


Dne 26.10. jsme si pro děti připravily naučnou podzimní stezku ,,Za ježečkem'. Byla to cesta, kde se děti dozvěděly, jak se zvířátka připravují na zimu, co musí před zimou udělat, aby zimu přečkala. Děti si vyzkoušely například, jak si včeličky udržují teplo v úlu, žáby, jak hibernují, nebo jak se ježek schovává na zimu. Postupně jsme plnili úkoly a pomáhali tak zvířátkům se na zimu nachystat. Děti byly poučeny, jak se mají chovat ke zvířátkům v zimě. Řekli jsme si také, čím může zvířátka v zimě potěšit, co jim přinést do krmecle nebo nasypat do krmítek. Děti poznávaly podle obrázku pochoutky, které nejsou vhodné pro zvířátka a dávat jim je nesmíme. Teď půjdeme pomalu ukládat zvířátka k zimnímu spánku a už se těšíme na jaro, až se nám příroda začne zase probouzet. Kolektiv MŠ

Patička stránky

KONTAKT