Obsah stránky

Beseda s myslivcem

středa, 17. duben 2024 // Články

.

Text // Administrátor


Ve středu 17.4. se děti z naší školky potkaly s myslivcem. Na besedu s ním se těšily a dozvěděly se spoustu zajímavých informací. Pan myslivec jim ukázal kožich z divočáka, vycpané šelmy, jako jsou kuna a lasička, aby děti věděly, jak taková zvířata vypadají, protože běžně je nevidíme, prohlédli jsme si i obrázky ptáků a jichych zvířat, žijících v přírodě. Myslivec se také dětí ptal, čím se zvířátka živí a společně je rozdělili na býložravce a masožravé. Děti potom zjistily, co se má dávat zvířátkům do krmelce,nakoukly i přímo do nich, aby viděly naživo, co se jim dává. Prošly si okolní lesík, zahrály si pár her. Odměnou byla dětem svačinka v podobě špekáčků, které si opekly na ohni a na úplný závěr si prošly chalupu s myslivcem.

Patička stránky

KONTAKT