Obsah stránky

Slavíme svátek dětí cestou za pohádkovým pokladem

~~……1.6. MDD a tak jsme se společně vydali na „Cestu za pohádkovým pokladem“. Směr cesty určovala mapa a ta nás zavedla do pohádkové zahrady, kde jsme plnili spoustu zajímavých úkolů. Perníková chaloupka nám dala perníčky, navlékali jsme korále pro Sněhurku, sbírali jahody pro Červenou Karkulku, vodníkovo království jsme zdolávali v potápěčské výstroji a Budulínkův hrášek jsme ochutnali po zdolání slalomu – prostě jsme si zasloužili nakonec sladkou odměnu s podobě balíčků, které jsme hledali…..a našli…

~~
Děkujeme touto cestou místní organizaci svazu zahrádkářů ve Vážanech nad Litavou za krásné balíčky plné dobrot a manželům Kunderovým za pamlsky jako odměnu za splněný úkol.
….a budeme slavit až do večera……pojďte slavit s námi…
 

Datum a čas: 01.06.2017 13:46
Napsal: Administrátor
Kategorie: Aktuality

Patička stránky