Obsah stránky

Mikulášská besídka a rozsvícení vánočního stromečku

Dne 2. 12. 2019 se Mateřská škola zúčastnila mikulášské besídky spojené s rozvícením vánočního stomečku. Děti ze tříd Kuřátek a  Soviček  se na  vystoupení moc těšily. Víc jak měsíc se na vystoupení všichni pilně připravovaly, trénovaly
a nikdo nezahálel. Všem přítomným předvedly pásmo tanečků, říkadel, hádanek a písniček. Paní učitelky a děti byly moc rády, že se vystoupení povedlo a nikdo nic nezkazil. Hned poté se dětem rozzářily oči, když pan starosta rozsvítil vánoční stromeček. Následoval Mikuláš s andělem a čertem, kteří přijeli na osvíceném voze taženém koňmi a rozdali hodným dětem dárky. Všem přítomným se zajisté líbil ohňostroj, který si pro všechny obec připravila. 

Za kolektiv mateřské školy Jitka Ehrenbergerová

Datum a čas: 19.01.2020 20:49
Napsal: Administrátor
Kategorie: Co jsme prožili ...

Patička stránky

KONTAKT