Obsah stránky

Česko zpívá koledy

~~Ve středu 13. Prosince se v naší mateřské škole ve Vážanech nad Litavou uskutečnila „Adventní dílnička“ s posezením u stromečku. Udělali jsme si krásná vánoční přáníčka a dekorace na výzdobu domova a společně  si užili hezký podvečer, který pak pokračoval na návsi, kde se sešlo asi 40 rodičů a dětí z MŠ aby se letos poprvé účastnili celostátní akce“Česko zpívá koledy“ s Deníkem. Jelikož akce byla oznámena místním rozhlasem a dána na stránky MŠ i obce, u stromečku už postávali první účastníci a zanedlouho se prostor u stromečku zaplnil dalšími zpěváky. Nálada byla výborná a kdo chtěl, mohl se občerstvit teplým čajem.V 18 hodin se k nám připojil i pan starosta a zastupitelé obce, kteří krátce přerušili pracovní zasedání a přišli podpořit děti, rodiče i další spoluobčany. Zazpívali jsme všech 5 domluvených koled a na konec jsme si vybrali tu legrační- Vánoce přicházejí
Zpívání za doprovodu elektronických varhan v podání  Veroniky Nezhybové  vytvořilo tu správnou vánoční atmosféru. Sešlo se bezmála 60 zpěváků a všem patří velké poděkování.

Datum a čas: 13.12.2017 19:07
Napsal: Administrátor
Kategorie: Aktuality

Patička stránky