Obsah stránky

Setkání v naší mateřské škole v předvánočním čase.

úterý, 20. prosinec 2016 // Aktuality

Vánoční posezení

Text // Administrátor


~~Vánoční setkání rodičů a dětí v MŠ

V pondělí 19. 12. 2016 v 16.00 hodin se sešli rodiče a děti v naší mateřské škole na předvánočním posezení. Ještě před čtvrtou hodinou byla třída „Kuřátek“ téměř zaplněna  hosty dnešního setkání – rodiči, prarodiči a sourozenci našich školáčků.  Děti s velkým nadšením  zazpívaly několik mikulášských a vánočních písniček za doprovodu klavíru . Za své skvělé výkony byly odměněny potleskem. Následoval přípitek dětský šampaňským,  paní ředitelka pozvala jménem všech pedagogických pracovnic  hosty na čaj, kávu, cukroví. Na stole byly i perníčky, které děti pro tuto příležitost napekly za pomoci zaměstnanců MŠ. Dostatek času zůstalo i na  pochlubení se s novými dárky, které děti dostaly  dopoledne pod stromeček
Děkujeme všem, kteří přišli za příjemné chvíle, strávené v naší školce se svými dětmi a zastupitelům obce za návštěvu při vánoční nadílce.

Patička stránky

KONTAKT