Obsah stránky

PRACOVNÍ LISTY K VYZVEDNUTÍ

čtvrtek, 26. březen 2020 // Aktuality

Text // Administrátor


Milí rodiče,

    na obecním úřadě budou v pondělí 30.3.2020, od 8 do 11 hod, k dispozici pracovní listy pro PŘEDŠKOLÁKY (třída Soviček). Pokud máte zájem, prosím, vyzvedněte si je tam. Při vypracovávání dbejte na správný úchop tužky (nepoužívejte fixy nebo propisky), děti by měly sedět rovně a pracovat pečlivě (bez okolních ruchů). Všechny vypracované listy můžete po návratu do MŠ s učitelkami individuálně zkonzultovat a zhodnotit, co se podařilo, kde byl problém. Ať mají děti úspěšný vstup do 1. třídy hezky a s úsměvem :)

                                                                                                                      Hodně sil v těchto náročných dnech :)   

                                                                                                                       Radka Němcová, 26.3.2020

Patička stránky

KONTAKT