Obsah stránky

Mezinárodní den dětí

~~Náš „Velký den“ ….. někdo má narozeniny 2. března někdo  svátek 12. září ale jen jeden den, je dnem, který si užívají všichni a tím je Mezinárodní den dětí – den všech, které máme nejraději. Ve vážanské školce jej slavíme každým rokem, ale lotos jsme se dohodli, že jej oslavíme trošičku jinak než jindy a kdo jste tam byl, určitě jste si  tyto vzácné chvilky ve společnosti našich nejmenších užil, jak se patří.
Tak tedy od začátku…..naši oslavu zahájila pohádková svačina „lodička na šťastnou cestu“ a zmrzlinový pohárek od naší paní kuchařky a za pomoci tety Evy. A pak už šlo vše jako po másle. Cesta za pohádkou začala v dopoledních hodinách tancem „ princezen, kočiček, pirátů, rytířů a dalších krásných masek a pokračovala za zvuků písniček z místního rozhlasu na fotbalové hřiště, kde jsme našimi tanečními i akrobatickými kreacemi dokázali, že se jedná o naši přirozenou aktivitu, která je nám dána do vínku.

Děkujeme manželům Přichystalovým a Kunderovým za sladkosti do našeho minipokladu a pitíčka.