Obsah stránky

Distanční výuka v naší mateřské škole

čtvrtek, 22. březen 2021 // Články

Text // Administrátor


    V loňském školním roce, kdy v souvislosti s covidem-19 byla mateřská škola uzavřena, měli předškoláci možnost si na obecním úřadě vyzvednout pracovní listy se všeobecným zaměřením...

    V letošním školním roce, kdy byly mateřské školy uzavřeny dle nařízení vlády ČR, nařizuje distanční výuku pro předškoláky § 184a školského zákona. Zřídily jsme přes sociální sítě skupinku dětí, které půjdou k zápisu do 1. třídy ZŠ. Kromě tištěných pracovních listů nabízíme na messengeru dětem a rodičům činnosti, které se vztahují k danému tématu. Už jsme si připomněli, že je Březen měsíc knihy, Kniha je studnice moudrosti, Povolání a Jak se budí jaro.

Chtěly bychom poděkovat a pochválit děti a jejich rodiče, že jsou aktivní. Máme velkou radost z každé fotky a zprávy, kterou dostaneme a touto cestou můžeme být s dětmi v kontaktu.

Paní učitelky ze třídy Soviček

Patička stránky

KONTAKT