Obsah stránky

Moje první tablo

~~
Vážení rodiče,

v letošním roce přichází Deník Rovnost s novým projektem Moje první předškolní tablo. Cílem je představit do konce druhého pololetí všechny předškoláky, kteří na Vyškovsku jsou. Ve středu 28. března zavítal redaktor Pavel Vičar i do naší školy. Fotografie byla otištěna v  novinách a umístěna na naše webové stránky www.vyskovskydenik.cz, dne 4.4. Věříme, že jak pro vás, tak i pro vaši ratolest bude snímek otištěný v našem deníku pěknou vzpomínkou.

~~…..a tak se i naši budoucí školáčci dostali až na stránky novin. Ať už jejich cesta povede do jakékoli ZÁKLADNÍ ŠKOLY( a potom dál a dál), všem jim přejeme hodně úspěchů, radosti z dosažených výsledků. Cestu za vzděláním provázenou dobrým pocitem z toho, že život je o lidském vědění a práci o kamarádství a toleranci o moudrosti a lásce.

Datum a čas: 11.04.2018 13:36
Napsal: Administrátor
Kategorie: Aktuality

Patička stránky